تبلیغات
علی سعادتی(شهرستان زرندیه)
11:28 ق.ظ
38
بیانیه شورای اسلامی شهر مامونیه

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف حوزه شهری مامونیه "سلام علیکم"

انقلاب اسلامی ایران که حاصل خون شهدای والامقام و ایثارگری ایثارگران و مدیون معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و رهبری داهیانه مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای، همیشه در مقابل دشمنان سرافراز میدان بوده و این بار نیز با خلق حماسه ای دیگر به بهترین نحو محقق گردید، این تجلی غرور آفرین شما که در پی منویات مقام معظم رهبری در سال حماسه سیاسی رخ نمود، برخاسته از بصیرت و شعور سیاسی شما بود که لازم است به این لطف الهی سر بر آستانه ربوبی او نهاده و سجده شکر به جای آوریم.

حضور مقتدرانه شما در انتخابات 24 خرداد 92 که همراه با رعایت موازین اخلاقی و انسانی از جمله ارزشها و هنجار های اسلامی بود، ضامن تحکیم استقلال و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و باعث ناامیدی دشمنان گردید، بی شک ایران سربلند در مسیر جدید خود راه تعالی را طی خواهد نمود. ما منتخبین این حوزه برخورد لازم میدانیم: ابتدا از همه مردم شریف (مامونیه، آسیابک، امیرآباد، زرند و خورشیدآباد) که به پای صندوق های رای آمده و افتخار آفریدند و این منت را بر ما نهاده و ما را امین خود دانستند متواضعانه تشکر نماییم و امید آن داریم که از رهنمود ها و دعای خیرتان ما را بی بهره نگذارید

ثانیا : از تمام نامزدهای عزیز شورای شهر که رفیق و رقیب بودیم بواسطه ایجاد شور انتخاباتی ،در برگزاری انتخابات سالم و رعایت موازین اخلاقی و اسلامی صمیمانه سپاسگزاریم .

ثالثا : از فرمانداری محترم شهرستان، امام جمعه محترم و همه دست اندرکاران محترم هیات های سه گانه ی نظارت، اجرایی و بازرسی که به نحوی در برگزاری انتخابات سالم تلاش نمودند خالصانه تشکر می نماییم.

رابعا : از اعضای محترم دوره­ی سوم شورای شهر که در زمان تصدی خود اهتمام خاصی داشتند نیز تشکر می نماییم.

یقینا" وظیفه ماست به عنوان منتخب شما در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) از هیچ کوششی در جهت حرکت به سوی رشد و بالندگی شهرمان با توجه به بضاعت خود دریغ ننموده، در مقابل الطاف شما ادای دین نماییم.

                                                                                                        

                                                                          انشاالله

                                                              منتخبین شما در شورای شهر

آقایان :    کریم اخوان ،  علی سعادتی  ، سید منصور اطهاری  ، مهدی شارق  ، محمدرضاخلج معصومی
برچسب ها: بیانیه شورای شهر، علی سعادتی، کریم اخوان، مهدی شارق، محمدرضا خلج معصومی، منصور اطهاری،