تبلیغات
علی سعادتی(شهرستان زرندیه)
02:54 ب.ظ
87
استاندار مرکزی خواستار رسیدگی بیشتر به مشکلات شهر مامونیه شد

استاندار مرکزی روز گذشته در نشستی که با اعضاء شورای اسلامی شهر مامونیه در محل استانداری برگزار شد، گفت: مسئولین به مشکلات شهر مامونیه از جمله امور عمرانی، مسائل صنعتی، آموزشی و ... رسیدگی نمایند.

محمد حسین مقیمی با اشاره به صنعتی بودن شهرستان زرندیه، افزود: حدود 20 درصد از درآمد حاصل از عوارض صنایع شهرستان زرندیه برای سرمایه گذاری اختصاص یابد تا زمینه ایجاد اشتغال برای جوانان در این شهرستان فراهم شود .

وی بر لزوم احداث مرکز آموزش فنی و حرفه ای تاکید و ابراز داشت: در سالجاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای بخصوص برای برادران در مامونیه ایجاد خواهد شد.

مقیمی بیان کرد: عملیات زیرسازی، جدول بندی و...  جاده کمربندی شهر مامونیه توسط شرکت شهرکهای صنعتی انجام می شود و قیر و آسفالت مورد نیاز آن نیز توسط معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و اداره کل راه و شهرسازی استان تامین می گردد.

وی هزینه اجرای این پروژه را  5 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: برای اجرای این پروژه 4 میلیارد تومان برای قیر و آسفالت و یک میلیارد تومان هم برای زیرسازی و سایر موارد در نظر گرفته شده است.

استاندار مرکزی گفت: تامین زمین مورد نیاز برای مسکن خانوده شهدا توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مامونیه پیگیری گردد.

گفتنی است در این جلسه که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی و مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری برگزار شد، برطرف نمودن مشکلات CNGشهر مامونیه نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
12:54 ب.ظ
86
زرندیه در سوگ آیت‌الله زرندی

زرندیه در سوگ آیت‌الله زرندی

ارتحال آیت الله معصومی زرندی را به مردم ولایت مدار

 شهرستان زرندیه تسلیت می گوییم.

 
03:31 ب.ظ
85
مبعث حضرت رسول(ع) مبارک
از عرش برین همیشه تا دامن خاک
پیوستـه رسد سروشـی از قادر پاک
کــای مــایــه امیــد دو عالـم احمد
لـــولـــک لمـــا خلقــت الافـــلاک